Siedlce – Praca dla mężczyzn w godzinach 05:00-09:00 lub 14:00-19:00
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, Mazowieckie, Polska
APC TEMPUS A SP. Z O.O. SP. KOM.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twoje zadania:

  • Sortowanie paczek

  • Rozładunek i załadunek transportu

  • Przygotowanie towaru do wysyłki

WYMAGANIA:

Szukamy osób, które:

  • Są zmotywowane i gotowe do pracy
  • Są dyspozycyjne
  • Chcą znaleźć stałe lub długoterminowe zatrudnienie

OFERUJEMY:

Co oferujemy?

  • Umowa zlecenie z gwarancją stabilności

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 29,00 zł/h brutto (dzień) i 37,70 zł/h brutto (noc)

  • Zapewniamy odzież roboczą

  • Dofinansowanie do karty FitSport/FitProfit

  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie w prestiżowej, międzynarodowej firmie logistyczne

Chcesz pracować z nami? To proste!

Wyślij SMS o treści SIEDLCE oraz swoje imię na numer 533 369 535 – oddzwonimy do Ciebie i opowiemy o szczegółach!

  • Praca Siedlce
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Siedlce
  • Doradca podatkowy w Polsce Siedlce
  • Pracownicy uczelni w Polsce Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584