Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych
  • Luboń
Luboń, Luboń, Wielkopolskie, Polska
SERWIS CHŁODNICZY NOWAK S.C.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres obowiązków serwisanta:

- serwis i montaż urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.

WYMAGANIA:

Oczekiwania:

- doświadczenie w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej.

- mile widziane świadectwo kwalifikacji w zakresie substancji kontrolowanych (F-GAZY)

-mile widziane uprawnienia elektryczne SEP kat. E do 1kV

- prawo jazdy kat. B z doświadczeniem

-umiejętność lutowania gazowego

- brak przeciwskazań do pracy na wysokości

- umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

- umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

(zależne od posiadanych umiejętności)

-system premiowania uznaniowego(miesięczny)

- możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)

- przyjazną atmosferę w pracy (firma rodzinna)

- pracę w młodym dynamicznym zespole (średnia wieku 30-40lat)

- pracę na terenie Poznania i okolic (brak wyjazdów służbowych)

-dostęp do aut serwisowych (elektronarzędzi)

  • Praca Luboń
  • Serwisant Luboń
  • Luboń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210