Serwisant-Konserwator Sygnalizacji Świetlnej
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
ZABERD S.A.
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie prac utrzymaniowych przy sygnalizacjach świetlnych , oświetleniu drogowym oraz przy systemie sterowania ruchem na terenie miasta Wrocławia
  • usuwanie awarii
  • wykonywanie objazdów i kontroli sygnalizacji świetlnych, oświetlenia drogowego

WYMAGANIA:
  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości
  • prawo jazdy min. kat B
  • uprawnienia SEP do 1kV

Mile widziane:

  • doświadczenie w budowie sieci energetycznych lub teletechnicznych lub konserwacji sygnalizacji świetlnych, oświetlenia drogowego oraz elementów automatyki i teletechniki drogowej
  • uprawnienia do obsługi podestu ruchomego,
  • uprawnienia do kierowania ruchem

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • możliwość pracy w systemie jedno lub dwuzmianowym
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia , nabytych uprawnień oraz systmu pracy pracy w granicach : 3000-3500 netto w systemie jednozmianowym; 3500-4500 netto w systemie dwu zmianowym