Serwisant/Hydraulik
  • Wiechlice
lubuskie, Wiechlice, Lubuskie, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż oraz demontaż punktów hydraulicznych;
  • uszczelnianie, udrażnianie, czyszczenie, konserwacja instalacji wodociągowych oraz kanalizacyjnych;
  • serwisowanie oraz dbanie o prawidłowy stan techniczny urządzeń;
  • prowadzenie dokumentacji technicznej;
  • kontrolowanie jakości wykonanego montażu oraz całości prac;
  • doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – WARUNEK KONIECZNY;
  • zdolności manualne;
  • umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy własnej;
  • uczciwość, solidność i zaangażowanie w pracę;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY:
  • umowę zlecenie na okres próbny, po okresie próbnym umowa o pracę;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;
  • prywatną opiekę zdrowotną;
  • pakiet ubezpieczeń;
  • platformę do nauki języków obcych;
  • dofinansowania do wypoczynku.

  • Praca lubuskie
  • Serwisant Ośno Lubuskie
  • Serwisant lubuskie
  • Hydraulik lubuskie
  • Hydraulik Ośno Lubuskie
  • lubuskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233