Serwisanst automatyk
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Iview Recruitment
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Serwisant Automatyk
Rekrutujemy dla: Naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży przemysłu ciężkiego.
Twój zakres obowiązków:
Przeprowadzanie montażu i demontażu maszyn w różnych lokalizacjach, zarówno w kraju, jak i za granicą, oraz w siedzibie firmy,
Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z systemami sterowania maszynami,
Realizacja usług serwisowych bezpośrednio u klientów,
Zapewnienie wysokiej sprawności maszyn oraz nadzór nad ich eksploatacją,
Instalowanie i konfigurowanie oprogramowania do zarządzania i monitorowania maszyn,
Bezpośrednie wsparcie inżyniera automatyka,
Dbanie o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas wykonywania obowiązków.
Wymagania pracodawcy:
Wykształcenie co najmniej średnie o specjalności automatyka lub elektryka,
Prawo jazdy kategorii "B",
Doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu i obsługi systemów sterowania maszyn,
Umiejętność interpretacji dokumentacji technicznej,
Znajomość języka angielskiego,
Uprawnienia SEP do pracy z instalacjami do 1kV,
Znajomość programowania sterowników PLC, np. Siemens S7,
Dyspozycyjność oraz gotowość do odbywania podróży służbowych za granicę,
Gotowość do sporadycznej pracy w podziemnych warunkach górniczych.
Pracodawca oferuje:
Umowa o pracę w międzynarodowej rozwijającej się firmie,
Korzystne i stabilne warunki zatrudnienia,
Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego.
Benefity:
Prywatna opieka medyczna,
Dofinansowanie do karty multisport,
Ubezpieczenie grupowe,
Dofinansowanie do nauki języka angielskiego,
Nagrody roczne,
System poleceń pracowniczych,
Wczasy pod gruszą,
Bony żywieniowe.

  • Praca Tychy
  • Automatyk Tychy
  • Integrator automatyki Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291