Service Specialist
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
VTS Sp. z o.o.
4. 9. 2024

Głównym zadaniem osoby na stanowisku Service Specialist będzie obsługa Partnerów biznesowych  VTS na arenie międzynarodowej w zakresie wdrażania i nadzoru nad funkcjonowaniem rozwiązań systemowych mających na celu utrzymanie, usprawnianie i zarządzanie sprawnie funkcjonującym systemem serwisu i obsługi posprzedażnej.

Service Specialist będzie odpowiedzialny za obsługę serwisową i posprzedażną, wsparcie techniczne, szkolenia struktur serwisowych Partnerów biznesowych VTS na arenie międzynarodowej.

Zadania:

  • Techniczne wsparcie struktur  serwisowych w zarządzaniu uruchamianiem oraz utrzymaniem central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
  • Koordynacja zgłoszeń serwisowych
  • Wdrażanie standardów pracy oraz zapewnienie wysokiej jakości obsługi posprzedażnej
  • Organizacja  szkoleń z zakresu montażu central  i automatyki  dla struktur serwisowych  na arenie międzynarodowej,
  • Współpraca z Działem R&D w zakresie sugerowania, wdrażania nowych rozwiązań,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej, instrukcji na potrzeby funkcjonowania struktur serwisowych,
  • Opracowywanie analiz efektywności działalności serwisowej

Oczekiwania:

  • Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub stanowisku związanym z zarządzaniem projektami, produkcją w firmie o profilu technicznym,
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, klimatyzacja i wentylacja, energetyka cieplna),
  • Doświadczenie w kierowaniu rozproszoną siecią sprzedażowo – usługową,
  • Wiedza z zakresu central wentylacyjno – klimatyzacyjnych, klimakonwektorów, agregatów wody lodowej,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wysokie zdolności organizacyjne,
  • Wytrwałość w dążeniu do celu,
  • Systematyczność i dbałość o detale,
  • Zdolności analityczne
  • Zorientowanie na wyniki.

Oferujemy:

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w stabilnej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie  o ogólnoświatowym zasięgu,
  • Prowadzenie szkoleń w wielokulturowym środowisku, umożliwiającymi poznanie specyfiki, kultury pracy wielu narodowości,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość udziału w międzynarodowych podróżach służbowych.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210