Senior Seo Specialist
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Cube GROUP
29. 9. 2024

TWOJE ZADANIA: Prowadzenie projektów SEO – opracowanie i wdrażanie strategii oraz kontakt z Klientami Przeprowadzanie audytów SEO, nadzór nad wdrożeniami Optymalizacja on-site serwisów Koordynacja kampanii link building w swoich projektach Planowanie i koordynacja procesu tworzenia treści na stronę i do publikacji we współpracy z działem Content Planowanie długofalowych strategii z uwzględnieniem wpływu SEO na inne kanały Raportowanie i rozliczenia SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI… Prowadzisz samodzielnie projekty SEO (uwzględniając kontakt bezpośredni z Klientem) – min. 4 lata. Masz doświadczenie w przeprowadzaniu audytów SEO. Posiadasz praktyczne umiejętności w zakresie optymalizacji treści. Masz doświadczenie w koordynowaniu kampanii link buildingowych. Znasz w praktyce narzędzia: Ahrefs, SEMSTORM, Screaming Frog, Google Search Console, Google Analytics (GA4). Myślisz analitycznie i jesteś zorientowany na rezultaty. fajnie jeśli dodatkowo: Znasz Surfer SEO, Scrape Box, Bitrix, Jira, HTML, CSS i PHP. Bardzo dobrze poruszasz się po Excelu i Google Sheets. Interesujesz się nowinkami ze świata SEO i marketingu online. OFERUJEMY: Rozwój u lidera digital marketingu obsługującego TOP marki polskie i międzynarodowe – wśród naszych Klientów są m.In. mBank, Polpharma, Orkla Care, Provident, Invimed, Credit Agricole. Dużą swobodę prowadzenia projektów, decyzyjność i sprawczość. Szerokie możliwości nauki wewnątrz działu SEO. Wsparcie przy realizacji inicjatyw oddolnych. Wpadniesz na ciekawy pomysł? Razem opracujemy plan jak go zrealizować Współpracujesz z ekspertami z innych działów w teamach Klienckich: mamy in-house wszystkie działy digital: Content Marketing (bliska współpraca), Strategia, SEM (Google Premier Partner), Paid Social, Programmatic, Marketplace, Afiliacja, CRM i Direct Marketing – to okazja, by poznać różne obszary digitalu od strony technicznej. Zestaw autorskich narzędzi analitycznych do lepszego planowania działań SEO. Autorskie panele monitoringu bazujące na realnych danych. Unikalne podejście do tworzenia treści dla naszych Klientów. 100% zdalnie lub hybrydowo (WARSZAWA – Mokotów. Daleko od Mordoru, dog-friendly office) Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy: 8-9.30 Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia – umowa o pracę, zlecenie (status studenta) lub B2B Benefity: 1 godzina w tygodniu na własny rozwój lub czas z bliskimi (w piątki kończymy wcześniej), Dzień Urodzin oraz Dzień dla Rodziny, opieka medyczna (Enel-Med) i/lub Benefit Multisport i/lub dostęp do platformy MyBenefit Przebieg rekrutacji: Analiza aplikacji (nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów). Wstępna rozmowa telefoniczna z HR o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach Zadanie. Rozmowa wideo lub stacjonarna z liderami działu i HR (to także czas dla Ciebie – śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą). Możliwa dodatkowa rozmowa zapoznawcza z zespołem (opcjonalnie) Decyzja. Przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Cię o dalszych krokach. Witaj na pokładzie Po wspólnej decyzji widzimy się w biurze na Twój pierwszy dzień

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista SEO Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291