Senior New Business Manager
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Silesian Voivodeship, Polska
Digitree Group S.A.
6. 2. 2024

Cześć, Jesteśmy Digitree Group ! Pomagamy firmom w kształtowaniu ich biznesu dzięki autorskiej technologii, innowacyjnym rozwiązaniom oraz nastawieniu na Customer Centricity.

Obecnie poszukujemy osoby, która jako Senior New Business Manager dołączy do jednej z naszych spółek – INIS .

INIS sp. z o.o. zapewnia kompleksową obsługę kampanii reklamowych online nastawionych na efekt. Jest to zarówno sieć mailingowa z autorskim systemem wysyłkowym, jak również sieć afiliacyjna, współpracująca z ponad tysiącem wydawców. INIS mierzy również efekty kampanii – automatycznie ją analizuje, optymalizuje oraz zwalcza nielegalne nadużycia.

Dołącz do nas!

Sprawdź, jakie zadania czekają na Ciebie w codziennej pracy:

  • Dotarcie do nowych potencjalnych Klientów
  • Aktywna sprzedaż produktów i usług firmy
  • Rozpoznawanie, badanie i kreowanie potrzeb Klientów
  • Analiza rynku w zakresie nawiązania potencjalnych relacji biznesowych - raz pozyskany Klient jest Twoim klientem
  • Monitorowanie efektów kampanii i ustalanie z Klientem wspólnej strategii
  • Realizacja i rozwój przyjętej strategii marketingowej firmy
  • Realizowanie założeń sprzedażowych poprzez aktywną sprzedaż produktów i usług
  • Prowadzenie prezentacji sprzedażowych
  • Praca na systemie CRM
  • Raportowanie bieżących działań

Co jest dla nas ważne, abyś mógł/mogła komfortowo z nami pracować:

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów lub usług w obszarze digitalu minimum 2
  • lata
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie e-mail marketingu, afiliacji lub usług z
  • pogranicza SEM i SEO
  • Nastawienie na cel
  • Zdolności negocjacyjne
  • Głowa pełna pomysłów
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie
  • Łatwość w nawiązywaniu długotrwałych relacji

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Dogodną formę współpracy (umowa o pracę 7-9 tys. brutto/umowa B2B 8-11 tys. netto)
  • Praca w 99 % zdalna
  • Możliwość uczenia się od doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów z wielu obszarów (e-commerce, strategia, media i analityka, działy projektowe/wdrożeniowe)
  • Pakiet benefitów: karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, lekcje języka angielskiego
  • Pełne wdrożenie i szkolenia
  • Swobodną atmosferę oraz spotkania integracyjne
  • Owocowe czwartki - sprawdzamy owoce swojej pracy :)

  • Praca Częstochowa
  • Business Development Manager Częstochowa
  • Manager Częstochowa
  • Product manager Częstochowa
  • HR Manager Częstochowa
  • Account manager Częstochowa
  • Project Manager Częstochowa
  • Content Manager Częstochowa
  • Key Account Manager Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    162 430
    23 659