Senior .NET/C# Developer
  • Polska
mazowieckie, Polska, mazowieckie, Polska
Hays Poland
23. 9. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Polska
NR REF.: 1169236

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

.NET/C# Developer

Praca zdalna: 100% zdalnie (dla chętnych istnieje możliwość pracy hybrydowej z Warszawy lub Poznania(
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Branża: projekt w sektorze farmaceutycznym
Stawka: 140-180 PLN/h netto + VAT
Godziny pracy: europejskie

Stos technologiczny:
C#, .NET Core, Oracle, Denodo, DeVops, Azure/GCP, Agile

2 Projekty:
I projekt – rejestracja związków biologicznych, rozwój od początku, nowe funkcjonalności
II projekt – logistyka związków biologicznych, rozwój i tworzenie nowych funkcjonalności do aplikacji, która istnieje

Czym będziesz się zajmował:

• Rozwój nowych funkcjonalności
• Udział w spotkaniach z zespołem
• Zarządzanie własną pracą
• Dbanie o jakość kodu

Co otrzymasz:

• Błyskawiczny proces rekrutacyjny
• Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
• Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:

• Bardzo dobra znajomość C#, .NET Core
• Znajomość Oracle lub innego systemu baz danych
• Znajomość Denodo

Co będzię Twoim dodatkowym atutem:

• Zajomość DevOps
• Doświadczenie w pracy w środowisku Agile
• Znajomość chmury Azure/GCP

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:

1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
3. Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
4. Oferta
5. Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    182 801
    29 222