Senior Java Developer
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
5. 8. 2022

Nasz klient to polska spółka informatyczna, działająca od kilkunastu lat na polskim rynku innowacyjnych rozwiązań dla rynku mediowego, telekomunikacyjnego, energetycznego oraz publicznego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymaniu oprogramowania w Java 8+ / Spring, (4-5 lat)
  • Bardzo dobra znajomość protokołu http, programowania obiektowego,
  • Znajomość Hibernate, GIT, Gradle, Jenkins oraz IDE wedle Twojego wyboru,
  • Znajomość baz danych SQL (preferowane PostgreSQL i MySQL),
  • Podstawowa znajomość JavaScript,
  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie z usługami typu cloud (np. AWS),
  • Praktyczna znajomość kontenerów aplikacyjnych - Tomcat, Wildfly,
  • Praktyczne doświadczenie z wyzwaniami wysokiej skalowalności systemu, GC, modelem pamięci Java,
  • Znajomość języka programowania Python

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość pełnej pracy zdalnej,
  • Udział w bardzo ambitnych i ciekawych projektach z obszaru multimediów,
  • Prywatną opiekę medyczną (Medicover), dofinansowaną kartę sportową i zajęcia z języka angielskiego,
  • Budżet szkoleniowy.

Obowiązki:

  • Rozwój nowych i istniejących aplikacji
  • Udział w projektach wdrożeniowych na rzecz klientów
  • Udział w procesach takich jak:
    • Analizy wymagań klienta,
    • Implementacja niezbędnych komponentów,
    • Dostarczanie zmian na produkcję,
    • Stałe polepszanie wydajności platformy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    37 323
    13 682