Senior It Specialist
  • Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, Podlaskie Voivodeship, Polska
45Avenue
27. 9. 2024

Zakres obowiązków: - Zapewnienie wsparcia technicznego pracownikom na miejscu i zdalnie (100 stanowisk) - Przygotowanie, instalacja i konfiguracja sprzętu (OS Windows 10/11, MacOS/iOS i Android) oraz oprogramowania - Obsługa zgłoszeń związanych z nadawaniem uprawnień dla użytkowników systemów wewnętrznych - Zamawianie sprzętu IT niezbędnego do pracy użytkowników - Prowadzenie ewidencji zasobów IT Nasze oczekiwania: - Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku - Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows i MacOS - Umiejętność diagnozowania i naprawy problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem - Znajomość oprogramowania biurowego w stopniu pozwalającym na rozwiązywanie problemów użytkowników - Znajomość środowiska Azure Active Directory - Mile widziane doświadczenie związane z usługami Google Workspace, Microsoft 365 - Zapał do samodzielnego zdobywania wiedzy i poszukiwania rozwiązań - Umiejętność ustalania priorytetów, zarządzania czasem pracy - Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i skuteczna komunikacja - Skrupulatność, terminowość i sumienność - Umiejętność pracy pod presją czasu - Komunikatywna znajomość języka angielskiego Oferujemy: - Samodzielne stanowisko, realny wpływ na prowadzone projekty - Pracę hybrydową (biuro przy ul. Cybernetyki) - Prywatną opiekę medyczną Enel-Med - Dofinansowanie do karty Multisport - Dofinansowanie do lekcji języka angielskiego - Swobodną i przyjazną atmosferę w zespole - Możliwość przychodzenia do biura z psem

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210