Senior IT Rekruter
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
20. 1. 2022
7000 - 10000 PLN

TeamQuest to agencja rekrutacyjna wyspecjalizowana w rekrutacjach IT. 13-letnie doświadczenie w branży pozwala nam na kreowanie kierunków jej rozwoju dzięki czemu każdy z Konsultantów ma realny wpływ na to jak postrzegana jest nasza firma. Jeśli jesteś osobą ambitną, samodzielną i lubisz się rozwijać to ta praca jest dla Ciebie.

Wymagania:

  • minimum 4 letniego doświadczenia w skutecznym prowadzeniu samodzielnych procesów rekrutacyjnych w obszarze IT
  • wiedzy technicznej umożliwiającej zrozumienie prowadzonych projektów rekrutacyjnych i potrzeb klientów
  • umiejętności wykorzystywania mediów społecznościowych do skutecznego prowadzenia procesów rekrutacyjnych
  • biegłej znajomości technik sourcingu kandydatów
  • doświadczenia w prowadzeniu i zamykaniu trudnych procesów rekrutacyjnych dla najbardziej wymagających klientów
  • samodzielności i kreatywnego podejścia do pracy
  • rzetelności i skrupulatności w realizacji zadań
  • dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • samodzielność i odpowiedzialność w codziennej pracy
  • praca z biura w Warszawie lub całkowita praca zdalna
  • dajemy przestrzeń do proponowania i wdrażania pomysłów i inicjatyw
  • elastyczny czas pracy i częściową pracę zdalną (po okresie wdrożenia)
  • opiekę medyczną
  • spotkania i eventy integracyjne

Obowiązki:

  • samodzielne kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych end to end na stanowiska IT (w tym przeprowadzanie rozmów z klientami jak i kandydatami, ofertowanie i negocjacje z kandydatami)
  • współpraca z klientami na każdym etapie prowadzenia procesu rekrutacyjnego (analiza wymagań, merytoryczne wsparcie w negocjacjach, rekomendowania rozwiązań i stawek)
  • tworzenie i realizowanie strategii wyszukiwania odpowiednich kandydatów
  • dbanie o dobry candidate experience
  • rozwój relacji biznesowych z istniejącymi klientami
  • wdrażanie innowacyjnych technik identyfikacji i wyszukiwania kandydatów