Senior Fullstack Developer (Java+React/Angular+Typescript)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
RITS
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis Stanowiska

Jako Senior Fullstack Developer (Java+React/Angular) będziesz częścią zespołu pracującego dla branży farmaceutycznej, specjalizującego się w inżynierii danych i systemach bioinformatycznych. Twoje główne zadania będą polegały na projektowaniu, budowaniu i utrzymywaniu aplikacji webowej, która zapewnia widoczność naszej platformy zarządzania danymi. Będziesz również współpracować z zespołami inżynieryjnymi z Polski, USA i Kanady w celu wspomagania działań rozwojowych oprogramowania oraz przyczynisz się do rozwoju społeczności naukowej poprzez tworzenie oprogramowania open-source.

Praca wymaga elastyczności czasowej, ze względu na konieczność współpracy w strefie czasowej San Francisco (PT) w okresie wdrożeniowym. Następnie praca w naszej strefie czasowej z ewentualnymi spotkaniami po godzinie 5 p. m.

Opis Firmy

RITS to dynamicznie rozwijająca się firma informatyczna, oferująca wysokiej jakości usługi programistyczne na rynku polskim i międzynarodowym. Nasze wartości opierają się na innowacyjności, jakości i profesjonalizmie. Cenimy sobie proaktywne podejście do pracy oraz zaangażowanie w ciągłe doskonalenie umiejętności.

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w rozwoju oprogramowania dla projektów lub produktów klasy korporacyjnej.
  • Bardzo dobra znajomość Java, w tym frameworków takich jak Spring, Hibernate/JPA.
  • Znajomość architektur mikroserwisów, zasad i wzorców.
  • Zaawansowana znajomość JavaScript i TypeScript (Angular 5+ lub React), HTML5.
  • Znajomość systemów kontroli wersji git i standardowego workflow GitOps.
  • Doświadczenie w budowaniu API i zrozumienie zasad REST.
  • Znajomość technik baz danych: SQL, NoSQL, bazy grafowe.
  • Biegłość w korzystaniu z modeli cloud computing (IaaS, PaaS, SaaS) oraz platform chmurowych takich jak AWS.
  • Doświadczenie z Docker, AWS (S3, IAM, EC2, ECR, ECS, AWS Lambda, Serverless).
  • Doświadczenie w rozwoju produktów zgodnie z metodykami Scrum.
  • Umiejętność projektowania komponentów oprogramowania przy ograniczonych i zmieniających się wymaganiach.
  • Dbałość o szczegóły, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Co Oferujemy

  • Stawka do 180/190 zł netto+VAT/h na B2B, uzależniona od wyniku po rekrutacji.
  • Możliwość pracy nad zaawansowanymi projektami międzynarodowymi.
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym i dostęp do szkoleń.

Opis Procesu Rekrutacyjnego

  • Rozmowa telefoniczna - krótka rozmowa kwalifikacyjna z rekruterem.
  • Weryfikacja HMa - rozmowa kwalifikacyjna z Hiring Managerem.
  • Weryfikacja u klienta - spotkanie z przedstawicielem klienta.
  • Oferta - przedstawienie oferty pracy wybranemu kandydatowi.