Senior Frontend Developer
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
20. 1. 2022
30000 - 37000 PLN

Naszym klientem jest software house, który realizuje różnorodne projekty dla swoich klientów( głównie Stany Zjednoczone).
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • minimum 4 lata doświadczenia jako Frontend developer
  • minimum 2 lata doświadczenia w React.js
  • bardzo dobra znajomość:
    • Javascript (ES6+)
    • CSS/HTML
    • Typescript
  • znajomość:
    • RESTful API
    • Babel, Webpack, NPM
  • język angielski na poziomie minimum B2

Oferujemy:

  • zatrudnienie na B2B (czysty B2B)/ UoP (do 30 000 zł brutto)
  • możliwość 100% pracy zdalnej albo hybrydowo z biura w Krakowie/ Wrocławiu
  • Medicover, karta kafeteryjna (300 zł)
  • płaską strukturę

Obowiązki:

  • współpraca z klientem ze Stanów Zjednoczonych
  • rozwój aplikacji webowej z branży nieruchomości (platforma do wynajmu domów)

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    47 294
    15 925