Senior Frontend Developer
  • Otwock
Otwock, Otwock, Masovian Voivodeship, Polska
IT CONNECT
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

Praca dla jednego z liderów branży Telco.

Rozwój oraz utrzymanie grupy systemów w warstwie Front-End oraz Back-End odpowiedzialnych za procesy sprzedażowe na portalu oraz aplikacji mobilnej dla klientów indywidualnych oraz niższych segmentów klientów biznesowych.

W ramach projektu rozwijany jest system commerce SAP Hybris wraz z otaczającą go chmurą Mikroserwisów (na platformie K8S).

Projekt ma charakter stały a rozwój realizowany jest w ramach projektów biznesowych (BAU), projektów transformacyjnych oraz projektów wewnętrznych IT mających na celu podniesienie jakości i wydajności, refaktor, dług technologiczny.

Twój zakres obowiązków

  • Praca w roli Senior Front-End Developera w zespole SCRUM w jednostce DevOps w zakresie rozwoju oraz utrzymania portalu;
  • Praca z wykorzystaniem między innymi technologii React.js, TypeScript;
  • Współuczestnictwo w budowaniu kierunków rozwoju architektury ekosystemu;
  • Współpraca z przedstawicielami innych zespołów wytwórczych/ obszarów (również biznesowych).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie minimum 6 lat w realizacji projektów komercyjnych;
  • Bardzo dobra znajomość React,js, TypeScript, HTML, Next.js;
  • Umiejętność pisania czystego kodu;
  • Znajomość specyfikacji API REST;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz komunikacji na różnych poziomach organizacji;
  • Znajomość GIT lub innych systemów kontroli wersji;
  • Umiejętność przeprowadzania testów jednostkowych;
  • Skuteczność, motywacja, samodzielność, kreatywne myślenie, szukanie nowych, niestandardowych rozwiązań.

To oferujemy

  • Pracę dla jednego z liderów branży telekomunikacyjnej;
  • 50% zniżki na produkty pracodawcy (TV, internet, telefon);
  • Odpowiedzialną pracę w gronie ekspertów technologicznych;
  • Duże pole do wdrażania własnych pomysłów;
  • Długotrwałe zatrudnienie

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Spotkania integracyjne

  • Praca Otwock
  • Otwock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 011
    23 346