Senior Financial & Controlling Specialist
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Grafton Recruitment
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcji filmowej i telewizyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty ds. finansów dla spółki polskiej. Jako lokalny specjalista, będziesz odpowiedzialny / odpowiedzialna za współpracę z zewnętrznym biurem księgowym, księgowymi poszczególnych projektów, a także za elementy kontrolingowe, takie jak raporty zarządcze, cash-flow czy wsparcie w przygotowywaniu budżetów i prognoz projektów. Na co dzień będziesz też współpracować z kolegami z zespołu finansowego z innych krajów.

Zespół pracuje głownie z biura, z okolicznościową pracą z domu.

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym, dostawcami oraz ekipą produkcyjną
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z zamknięciem miesiąca
  • nadzorowanie umów projektowych oraz z dostawcami
  • przygotowywanie, kontrolowanie i dokonywanie płatności oraz wystawianie faktur
  • sporządzanie raportów okresowych (np. cash flow, koszty projektowe, przychody)
  • monitorowanie budżetu projektów
  • doradzanie innym pracownikom firmy oraz dostawcom w sprawach finansowych

Wymagania pracodawcy

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w finansach, księgowości lub controllingu, najlepiej w branży filmowej, medialnej lub w agencji kreatywnej bądź marketingowej
  • komunikatywny angielski (B2)
  • znajomość specyfiki branży filmowej (np. umowy cateringowe, składanie podań o dofinansowanie, zwroty podatku)
  • dobry Excel

Pracodawca oferuje

  • bonus roczny
  • dofinansowanie szkoleń i certyfikatów
  • możliwość rozwoju z międzynarodowych strukturach
  • umowę o pracę na czas nieokreślony

Jesteśmy Grafton Recruitment – czyli zespół kreatywnych ekspertów rekrutacyjnych, dla których każdy kandydat jest wyjątkowy. Wiemy, że rekrutacja to nie tylko znalezienie pracy, ale przede wszystkim stworzenie odpowiedniego dopasowania pomiędzy kandydatem a pracodawcą. Nasz cel to zapewnienie kandydatom spełnienia zawodowego i satysfakcji z wykonywanej pracy.

W Grafton Recruitment skupiamy się nie tylko na fachowych umiejętnościach, ale również na indywidualnych cechach osobowościowych, stylu pracy i celach zawodowych każdego kandydata. Dzięki temu możemy dopasować najlepszą ofertę pracy, która sprosta oczekiwaniom i potrzebom naszych kandydatów.

Współpracujemy z tysiącami firm w Polsce, działającymi w różnych branżach, co daje naszym kandydatom dostęp do szerokiej gamy ofert pracy i możliwości rozwoju kariery. Nasza obecność na terenie całej Polski, w tym w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, oraz prowadzenie projektów w Trójmieście, pozwala nam na skuteczne i sprawne działanie na rzecz naszych kandydatów i klientów.

Grafton to globalna firma rekrutacyjna, która wchodzi w skład Gi Group Holding, międzynarodowego ekosystemu oferującego usługi HR, zasięg działania obejmuje ponad 30 krajów.

Dowiedz się więcej na www.grafton.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grafton Recruitment sp. z o.o. („Grafton”) moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu oraz innych wprowadzonych przeze mnie do systemu dokumentach w celu ich umieszczenia w bazie danych kandydatów prowadzonej przez Grafton oraz ich wykorzystania do obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Grafton poprzez ich przyporządkowanie do ofert zatrudnienia przekazywanych Grafton przez potencjalnych pracodawców, w zgodzie z Polityka przetwarzania i ochrony danych https://www.grafton.pl/pl/legal_documents/privacy_policy).

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    162 430
    23 659