SAP ABAP Developer – PI/PO
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Lumicode Sp. z o.o. - Grupa Pentacomp
14. 7. 2024

Lumicode Sp. z o.o. należy do Grupy Pentacomp która jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.
Jako Lumicode Sp. z o.o. specjalizujemy się w usługach outsourcingu IT. Odkryj potencjał IT Contractingu i zbuduj swoją karierę na własnych warunkach :)
Obecnie poszukujemy:
• SAP ABAP Developera (PI/PO) – 100% zdalnie
Umowa: B2B
Stawka:
MID do 170 zł netto/h + VAT
SENIOR do 200 zł netto/h + VAT
Godziny pracy: Elastyczne
Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• Projektowanie i implementacja oprogramowania w środowisku SAP
• Prowadzenie upgrade'ów systemów klientów
• Współtworzenie specyfikacji dla nowych oraz już istniejących aplikacji
• Realizacja złożonych projektów integracyjnych,
• Implementacja nowych funkcjonalności w ABAP
Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
• Znajomość języka ABAP, potwierdzona doświadczeniem w projektach wdrożeniowych;
• Doświadczenie w obszarze programowania rozszerzeń funkcjonalnych oraz wdrażaniu rozwiązań integracyjnych w obszarze SAP PI/PO
• Praktyczna wiedza dotycząca standardowych adapterów (RFC, IDOC, SOAP, REST, SFTP, JDBC, FILE etc.)
• Doświadczenie w obszarze architektury integracji systemu SAP
• Umiejętność analizy problemów, optymalizacji i rozwoju funkcji oraz procesów biznesowych
• Umiejętność dokumentowania wykonanych prac (mile widziana znajomość systemów Confluence i JIRA)
Dodatkowo oferujemy (po za wynagrodzeniem i pracą zdalną :)):
• Prywatną opiekę medyczną
• Dofinansowanie do karty sportowej
• Stałe wsparcie dedykowanego opiekuna po stronie Lumicode
• Aktywny rozwój kompetencyjny i technologiczny
Czekamy właśnie na Ciebie!

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210