Samodzielny specjalista ds. obsługi klienta
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Bydgoscy Zarządcy Nieruchomości Sp. z o.o.
23. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • BUDOWANIE DŁUGOTRWAŁYCH RELACJI Z KLIENTEM
  • Administracyjna obsługa nieruchomości wielolokalowych
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi właścicieli lokali w budynkach wielolokalowych
  • Udzielanie informacji oraz rozwiązywanie problemów mieszkańców
  • Zgłaszanie usterek i problemów wykonawcom oraz nadzór nad ich usuwaniem
  • Organizacja spotkań i zebrań właścicieli lokali

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Osobowość budząca sympatię
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Swoboda w komunikacji
  • Cierpliwość
  • Pozytywne nastawienie do ludzi
  • Znajomość zapisów ustawy o własności lokali i problematyki wspólnot mieszkaniowych

To oferujemy

  • Pracę w firmie o bardzo stabilnej pozycji na rynku
  • Pomoc we wdrożeniu w zakres obowiązków
  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia zawodu samodzielnego zarządcy nieruchomości
  • Pojazd służbowy dla samodzielnego zarządcy nieruchomości

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. obsługi klienta Bydgoszcz
  • Tajemniczy klient Bydgoszcz
  • Obsługa hotelowa Bydgoszcz
  • Obsługa gastronomii Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836