Samodzielny Księgowy (K/M) - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
23. 9. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, spółki z branży mediowej poszukujemy kandydata na stanowisko

Samodzielny Księgowy (K/M)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Księgowanie faktur zagranicznych oraz tworzenie dokumentów wewnętrznych na potrzeby VAT
  • Księgowanie kosztów pracowniczych, rozliczanie delegacji
  • Tworzenie i analiza rezerw
  • Wystawianie faktur sprzedaży spółek zagranicznych
  • Sprawozdawczość GUS, NBP
  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • Uzgadnianie kont księgi głównej
  • Uzgadnianie rozrachunków
  • Księgowanie kosztów marketingowych, gromadzenie niezbędnych załączników do usług niematerialnych, wystawianie wewnętrznych dokumentów do wydań marketingowych
  • Przygotowywanie zestawień na potrzeby raportowania grupowego oraz zamknięcia miesiąca
  • Współpraca z audytorami
  • Dodatkowe zadania zlecone przez Główną Księgową

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe/ekonomiczne
  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub w biurze rachunkowym
  • Proaktywność i poszukiwanie rozwiązań
  • Wnikliwość i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność dostosowywania się do zmian

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • benefity pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, naukę języka angielskiego, owoce i kawę w przyjaznie urządzonej przestrzeni biurowej
  • możliwość rozwoju w spółce o znanym na rynku brandzie