Samodzielny/a księgowy/a
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Poland
PUBLIC TRANSPORT SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
16. 11. 2022
60.000 - 100.000

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PUBLIC TRANSPORT SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w: Aleja Solidarności 75/26, 00-090 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: lukasz.bojko@ptservice.com.pl. Pełną informację odnośnie przetwarzaniaTwoich danych osobowych znajdziesz

Oferta z szybkim aplikowaniem co to?

Bydgoszcz

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

ważna jeszcze 25 dni

umowa o pracę

pełny etat

starszy specjalista (Senior)

praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane kierunki – ekonomia, rachunkowość,

3-6 lat doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości,

bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości, ze szczególnym uwzględnieniem ustawy o VAT, CIT,

praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa bilansowego i podatkowego,

dobra znajomość obsługi komputera z zakresu pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,

umiejętność analitycznego myślenia,

profesjonalizm i rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

Nasze wymagania

nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,

weryfikacja, dekretacja i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami,

weryfikowanie stanu rozrachunków,

wprowadzanie danych kontrahentów do programu księgowego,

terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej,

organizacja dokumentów zgodnie z wewnętrznymi procedurami,

aktywne uczestnictwo w zamknięciu miesiąca,

sporządzanie okresowych raportów dla kierownictwa,

przeprowadzenie bieżącej kontroli finansowo – księgowej,

zapewnienie ciągłości i poprawności operacji.

Spółka Public Transport Service (PTS) istnieje na rynku od 2016 roku i z każdym kolejnym rokiem odnotowuje dynamiczny rozwój w zakresie oferowanych usług. PTS specjalizuje się w obsłudze serwisowej pojazdów szynowych, pojazdów kolejowych. Siłę firmy stanowi wyspecjalizowana kadra managerów oraz pracowników technicznych.