Samodzielny/a Księgowy/a
  • Wielkopolskie
wielkopolskie, Wielkopolskie, Poland
Nowacki Janusz "PEPERO-POLO" w spadku
23. 9. 2022
60.000 - 100.000
Informacje o stanowisku

specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

prowadzenie pełnej księgowości przedsiębiorstwa w systemie Sage Symfonia,

księgowanie dokumentów,

sporządzanie rozliczeń podatkowych (VAT, JPK, PIT),

zamykanie ksiąg na koniec roku obrotowego wraz z przygotowaniem sprawozdania finansowego,

fakturowanie sprzedaży,

monitorowanie należności,

przygotowywanie i wprowadzenie przelewów,

prowadzenie kadr (6 osób zatrudnionych na umowach o pracę i zlecenie),

wsparcie przy przygotowywaniu umów dla pracowników i kontrahentów,

sporządzanie analiz finansowych oraz raportów finansowych,

inne, w zależności od bieżących potrzeb przedsiębiorstwa.

Nasze wymagania

co najmniej 3 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych,

bieżąca, praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego i bilansowego,

umiejętność sporządzania deklaracji / rozliczeń podatkowych,

znajomość systemu SYMFONIA oraz arkusza kalkulacyjnego EXCEL,

umiejętność organizacji czasu pracy, odpowiedzialność i dokładność,

zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów,

znajomość języka angielskiego.

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B,

elastyczne godziny pracy,

nowoczesne narzędzia księgowe i komunikacyjne,

własne jednoosobowe biuro,

pełną samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków,

przyjazną atmosferę w pracy,

stabilne zatrudnienie.

elastyczny czas pracy

kawa / herbata

parking dla pracowników

Jesteśmy firmą działającą na rynku już prawie 30 lat. Zajmujemy się przetwórstwem i eksportem warzyw suszonych, głównie na Europę zachodnią.