Samodzielna/y Księgowa/y
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
finker
15. 8. 2024

Tworzymy zewnętrzny dział finansowo-księgowy. Obsługujemy Klientów w zakresie księgowości, kadr i płac, kontrolingu oraz funkcji dyrektora finansowego. Bardzo ważne są dla nas relacje, wzajemny szacunek, jakość jaką oferujemy oraz automatyzacja i ciągłe usprawnianie procesów.
W związku z ciągłym rozwojem szukamy osób z pasją i gotowością do nowych wyzwań zawodowych na stanowisku Samodzielnej/go Księgowej/go.
Jakiej osoby nam potrzeba? :)
- z min. 2-letnim doświadczeniem w pracy na stanowisku Samodzielnej/go Księgowej/go (gdzie byłaś/eś odpowiedzialna/y za kompleksową obsługę danego Klienta/-ów, a nie tylko wycinek księgowości),
- z wykształceniem wyższym ekonomicznym (finanse/rachunkowość itp.),
- w przypadku współpracy zdalnej kluczowe jest dla nas wcześniejsze doświadczenie zawodowe z systemem enova365,
- dodatkowymi atutami będą: znajomość pracy z systemami wspierającymi elektroniczny obieg dokumentów (używamy Saldeo), pracy z Google Workspace, dodatkowe kursy (np. w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce).
W naszym zespole będziesz zajmował(a) się:
- prowadzeniem pełnych ksiąg rachunkowych spółki/spółek - w zależności od wielkości i potrzeb naszych klientów,
- sporządzaniem deklaracji podatkowych CIT, VAT, PCC i plików JPK,
- analizą, weryfikacją i uzgadnianiem zapisów na kontach księgowych,
- księgowaniem faktur zakupowych (AP) i sprzedażowych (AR), RMK, RMP, WNT, WDT, import usług i towarów, gospodarka magazynowa,
- weryfikacją dokumentów pod kątem merytorycznym i podatkowym,
- rozliczaniem delegacji,
- księgowaniem wyciągów bankowych, raportów kasowych i rozliczeń płatności,
- sporządzaniem rocznych sprawozdań finansowych oraz bilansów okresowych,
- wsparciem w bieżących zadaniach,
- tworzeniem raportów, zestawień oraz zadaniami ad hoc.
Co zyskasz, pracując z nami?
- pracę w firmie stawiającej na jakość,
- wsparcie doświadczonego przełożonego i współpracowników - szukamy rozwiązań, a nie winnych :),
- partnerskie podejście i zdrową atmosferę,
- stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub B2B - to zależy od Ciebie),
- pracujemy od poniedziałku do piątku i gwarantujemy elastyczny czas pracy - 8 h dzień pracy - rozpoczęcie między 8:00-10:00,
- elastyczne miejsce pracy (po okresie wdrożenia, możesz pracować większość czasu zdalnie, hybrydowo lub stacjonarnie w naszym biurze w Warszawie przy ulicy Wilczej 71),
- rozwój - codzienny, ale i dofinansowanie do szkoleń,
- dostęp do platform szkoleniowych / informacyjnych (obecnie korzystamy z LTCA oraz GOFIN),
- dofinansowanie opieki medycznej,
- luźna atmosfera i brak dress code'u - zależy nam, żebyś czuł(a) się u nas dobrze i wygodnie pod każdym względem ;)

  • Praca Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544