Księgowa /Księgowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
BIURO RACHUNKOWE BEMOWO
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
-ewidencja dokumentów księgowych w programie finansowo-księgowym Comarch Optima, analiza zapisów księgowych, uzgodnienia kont rozrachunkowych,
-stała współpraca z firmami w zakresie zagadnień związanych z ich bieżącą działalnością,
-sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych oraz VAT,
-kompleksowym prowadzenie ksiąg rachunkowych obsługiwanych firm.
Wymagania:
-doświadczenie na podobnym stanowisku,
-umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych z zakresu PDOP oraz VAT,
-wymagana bardzo dobra znajomość programu Comarch Optima.
Oferujemy:
-umowa o pracę lub B2B,
-wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego 8-9,5 tyś zł brutto,
-prace poniedziałek – piątek w godz. 8:00 - 16:00,
-zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

  • Praca Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322