Samodzielna księgowa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Loginex Sp. z o.o.
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych dla polskich spółek,
  • Weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych,
  • Realizacja czynności związanych z zamknięciem miesiąca w podatku dochodowym i podatku VAT, przygotowywanie deklaracji VAT,
  • Sporządzanie rocznych deklaracji CIT,
  • Weryfikacja bieżących rozliczeń i uzgadnianie sald rozrachunków z kontrahentami,
  • Sporządzanie raportów dla Zarządu w tym bilansu, rachunku zysków i strat,
  • Analiza i uzgadnianie kont księgowych,
  • Księgowanie delegacji krajowych i zagranicznych,
  • Przygotowywanie dokumentacji oraz księgowań związanych z zamknięciem miesiąca,
  • Inne zadania księgowo – finansowe zlecone przez Głównego Księgowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse i rachunkowość),
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie księgowości min. 3 lata,
  • Znajomość zasad rachunkowości i ewidencji księgowej,
  • Znajomość przepisów podatkowych,
  • Samodzielność i kreatywność w proponowaniu rozwiązań,
  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność, skrupulatność, poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów.
  • Znajomość obsługi programu Symfonia.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z polskim kapitałem,
  • Współpraca z zespołem ludzi ceniących partnerskie oraz przyjazne relacje w pracy,
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę / kontrakt B2B,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne benefity.

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848