Samodzielna Księgowa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Michael Page
23. 9. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio współpracować z działem księgowym i Dyrektorem Finansowym oraz będzie odpowiedzialna m.in za: obszar pełnej księgowości, udział w procesie zamknięcia miesiąca, kwartału i roku oraz sporządzanie sprawozdań finansowych.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta firmy o profilu handlowym opartej na stabilnym i rozwijającym się modelu biznesowym, obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko Samodzielnego/ej Księgowego/ej z siedzibą w Warszawie (praca hybrydowa)

Opis stanowiska

  • Kontrola poprawności i kompletności dokumentów księgowych
  • Wprowadzanie i księgowanie faktur
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Uzgadnianie, kontrola i analiza kont księgowych
  • Sporządzanie rozliczeń i deklaracji podatkowych (VAT i CIT)
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i innych raportów finansowych
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby GUS i NBP
  • Uczestnictwo w zamknięciu miesiąca i zamknięcia roku
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (pełna księgowość)
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Praktyczna znajomość prawa podatkowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość SAP lub ENOVA będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Roczna premia
  • Praca hybrydowa
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty miejskiej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjna lokalizacja biura
  • Przyjazna atmosfera pracy