Sales Manager - usługi transportowe
  • pomorskie
pomorskie, pomorskie, Polska
IPK Sp. z o.o.
27. 8. 2022

Międzynarodowa firma specjalizująca się w transporcie lądowym środków spożywczych

Poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługę klientów bieżących (kluczowych)
  • Prowadzenie rozmów i spotkań biznesowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Utrzymywanie wskaźników jakościowych oraz finansowych na wyznaczonym poziomie

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w sprzedaży usług transportowych( transport samochodowy)
  • Dobra Znajomość rynku lądowych usług transportowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Nastawienie na cel, aktywność i dynamizm

Aplikacje prosimy składać za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".