Sales Manager
  • Chorzow
Chorzów, Chorzow, Silesian Voivodeship, Polska
Appartme Sp. z o.o
6. 2. 2024

Zostań częścią zespołu profesjonalistów i buduj z nami nowy standard dla klientów w rynku deweloperskim. Szukamy osób z doświadczeniem w sprzedaży, o nieszablonowych umysłach, dla których sprzedaż to pasja. Dołącz do otwartego, nastawionego na rozwój środowiska i zmieniaj z nami oblicze rynku smart w Polsce i za granicą!

Kraków, Dworska

Zadania:

  • pozyskiwanie klientów B2B w rynku deweloperskim oraz PRS (m.in. poprzez cold calling, cold mailing, spotkania online, spotkania bezpośrednie, LinkedIn)
  • wykonywanie kwartalnych planów sprzedażowych
  • wyszukiwanie nowych szans biznesowych
  • przygotowywanie i przeprowadzanie prezentacji, szkoleń dla klientów
  • negocjacje z klientami
  • koordynacja procesów sprzedażowych oraz raportowanie działań
  • wyszukiwanie
  • współpracę z pozostałymi zespołami w firmie

Umiejętności i doświadczenie:

  • przynajmniej 5-letnie doświadczenie w business development, sprzedaży (w obszarze B2B) poparte sukcesami
  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży do branży deweloperskiej - rynek residential, PRS
  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • doświadczenie w sprzedaży rozwiązań smart house/ IoT mile widziane
  • otwartość, wysokie umiejętności komunikacyjne, inicjatywa, niekonfliktowość
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego, innych języków będzie atutem

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie B2B/UoP

wysokie premie sprzedażowe

nowoczesne biuro w centrum Krakowa

możliwość rozwoju

szkolenia

praca w firmie zajmującej się nowoczesnymi technologiami

praca w dobrej atmosferze w zgranym zespole

praca w modelu hybrydowym

  • Praca Chorzów
  • Manager Chorzów
  • Account manager Chorzów
  • Project Manager Chorzów
  • Product manager Chorzów
  • Content Manager Chorzów
  • HR Manager Chorzów
  • Key Account Manager Chorzów
  • Business Development Manager Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233