Rzemieślnik
  • Gdańsk
Rzemieślnik
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Muzeum Narodowe w Gdańsku
27. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:
•wykonywanie drobnych prac budowlano – remontowych
• wykonywanie prac stolarskich w tym naprawy mebli i wyposażenia muzeum;
• utrzymywanie w należytym porządku terenu wokół Muzeum :prace porządkowe, koszenie trawy, odśnieżanie w sezonie zimowym.
• wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych obiektów w ruchu muzealnym; transport ręczny;
• załadunek oraz wyładunek zakupionych materiałów gospodarczych i przemysłowych;
• prace przy montażu i demontażu wystaw muzealnych;
• naprawa urządzeń sanitarnych w ramach możliwości;
• uczestniczenie w odbiorach okresowych i rewizyjnych urządzeń technicznych;
• wykonywanie prac związanych ze zmianą i eksploatacją ekspozycji stałych i czasowych;
• obsługa, konserwacja i instalacja urządzeń elektrycznych – prace niewykraczające poza umiejętności i uprawnienia;
• wykonywanie innych poleceń Dyrektora Muzeum oraz Kierownika zgodnych z rodzajem wykonywanej pracy.
Wymagania:
• wykształcenie zawodowe,
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• mile widziane doświadczenie w pracach stolarskich,
• odpowiedzialność, samodzielność,
• dokładność i systematyczność,
• umiejętność pracy w zespole,
• zaangażowanie w wykonywaną pracę
Oferujemy:
• ciekawą pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury,
• stabilne zatrudnienie,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego,
• pakiet świadczeń socjalnych m.in. dofinansowanie do wypoczynku,
• dofinansowanie do karty Multisport,
• atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie oraz opieki medycznej.
Wymagane dokumenty:
• CV - przebieg dotychczasowego zatrudnienia,
• kserokopie dyplomów potwierdzających wykształcenie,
• kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach,
W przypadku przedstawienia przez kandydata dokumentów w języku obcym, należy dołączyć ich tłumaczenia na język polski dokonane bezpośrednio przez kandydata lub biuro tłumaczeń lub tłumacza przysięgłego.
• oświadczenie zwierające klauzulę o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.
• Zgoda na przetwarzanie danych i klauzula informacyjna, która jest załącznikiem do oferty.
Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres:
ul. Toruńska 1
80-822 Gdańsk
z dopiskiem: „Oferta pracy- rzemieślnik”
w terminie do dnia 10.08.2024 r. Decyduje data wpływu oferty do Muzeum. Oferty mogą też być składane drogą elektroniczną na adres @ .
Osoby spełniające wymagania formalne określone w ogłoszeniu zostaną powiadomione telefonicznie lub drogą elektroniczną o terminie i miejscu kolejnego etapu rekrutacji.
Postępowanie kwalifikacyjne może być unieważnione przez Dyrektora Muzeum Narodowego w Gdańsku na każdym etapie bez podania przyczyny.
Informujemy, że złożonych w trakcie rekrutacji dokumentów nie zwracamy, a po upływie 30 dni od jej zakończenia ulegają one protokolarnemu zniszczeniu.

  • Praca Gdańsk
  • Rzemieślnik Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536