Remar Budownictwo Sp. z o.o. Monter ociepleń budynków
  • Zakopane
Zakopane, Zakopane, małopolskie, Polska
ReMar
27. 9. 2024

Obowiązki

  • Praca na stanowisku montera ociepleń (dociepleń) budynków wielorodzinnych (praca przy elewacjach lekko mokrych.
  • Praca w zakresie: dociepleń, przygotowania powierzchni, klejenie styropianu, wełny (izolacji mineralnej), kołkowanie, zakładanie listew i profili,
  • Zatapianie siatki, gruntowanie,
  • Prace malarskie,
  • Kładzenie struktury o różnej grubości,
  • Dbanie o czystość i stan techniczny powierzonego sprzętu,
  • Mile widziana podstawowa znajomość zagadnień techniczno – budowlanych,
  • Praca zgodnie z zasadami BHP.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Pełne wyposażenie: odzież robocza, narzędzia, sprzęt, samochód służbowy
  • Umowy o pracę, podwykonawstwo
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – premia uznaniowa,
  • Chętnie podejmiemy pracę z samodzielnymi ekipami, brygadami – osobami prowadzącymi własną działalność.
  • Akordowy system wynagradzania

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Praca Zakopane
  • Monter Zakopane
  • Zakopane - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210