Rekrutacja spontaniczna - Płock - Projekt OSBL
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
Aldesa Polska Services Sp. z o.o.
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

W Aldesa Polska Services Sp. z o.o. poszukujemy pasjonatów inżynierii i specjalistów gotowych na wyzwania w projektach tak innowacyjnych jak Olefiny K002. Jeśli nie widzisz oferty dla siebie, ale wierzysz, że możesz wnieść wartość do naszego zespołu, czekamy na Twoją aplikację spontaniczną!

Co Oferujemy:

  • Unikatowe projekty.
  • Możliwość rozwoju i edukacji w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i pakiet benefitów.

Wymagania:

  • Pasja do inżynierii i innowacji.
  • Gotowość do pracy w zespole na międzynarodowej arenie.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i analityczne.

Wymagania

Obowiązki:

  • Wkład w rozwój i realizację kluczowych projektów.
  • Inicjowanie innowacji i usprawnień w procesach pracy.
  • Współpraca z zespołami projektowymi w celu osiągnięcia celów firmy.

Jeśli jesteś gotów na wyzwania i chcesz dołączyć do lidera w branży, nie czekaj! Wyślij nam swoje CV i list motywacyjny już dziś. Odkryj z nami przyszłość inżynierii.

  • Praca Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836