Rejestratorka Medyczna Kraków
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
MW-med
12. 10. 2024

Poszukujemy osoby która dołączy do naszego zespołu. Praca w Krakowie na ul. Dobrego Pasterza. Forma pracy to pełen etat, dwie zmiany. Pierwsza zmiana od godziny 7, druga od godziny 11.
OBOWIĄZKI:
 obsługa pacjenta osobiście oraz telefonicznie
 przyjmowanie płatności
 dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
 porządkowanie, segregowanie i archiwizowanie dokumentacji medycznej
 wystawianie faktur i obsługa płatności za świadczone usługi medyczne
 obsługa programów do prowadzenia dokumentacji medycznej
WYMAGANIA:
 ZAANGAŻOWANIE – nie bez powodu wielkimi literami, u nas naprawdę zaangażowane osoby są doceniane, szukamy osób, które oczekują współpracy przynajmniej na najbliższe kilka lat
 łatwość w nawiązywaniu kontaktów z pacjentami
 umiejętność obsługi komputera i szybkiego uczenia się
 umiejętność pracy w zespole
 dyspozycyjność
 odpowiedzialność, dokładność, punktualność
 mile widziana osoba po szkole PIELĘGNIARSKIEJ (niewymagane)
*język angielski poziom mile widziany
OFERUJEMY:
 praca na pełen etat
 praca w młodym wykwalifikowanym zespole
 dostęp do kuchni z pyszną kawą
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Kraków
  • Analityk medyczny Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183