REHABILITANT
  • Zakopane
Zakopane, Krupówki 12, 34-500 Zakopane, powiat: tatrzański, woj: małopolskie
FUNDACJA MKW POMAGAMY
6. 8. 2024
od 8 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

wg. stanowiska

Inne wymagania
Uprawnienia zgodne z wymaganiami ustawowymi.
Praca na terenie miasta Kielce oraz gminny ościenne.
Ogólny zakres obowiązków: przywracanie sprawności fizycznej osobom z ograniczeniami ruchu wynikającymi z chorób lub będącymi następstwem wypadków. Dokonuje tego za pomocą ruchu, odpowiednio dobranego do potrzeb rehabilitacyjnych danej osoby- działania zmierzające do powrotu do zdrowia fizycznego, dobrostanu ogólnego i powrotu do pełni funkcjonowania psychicznego, emocjonalnego oraz społecznego.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: rehabilitacja, fizjoterapia

  • Praca Zakopane
  • Zakopane - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291