Regular Frontend Developer
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
20. 1. 2022
9000 - 15000 PLN

Naszym Klientem jest wiodący twórca narzędzi do zarządzania procesami w firmach i działach tłumaczeniowych.
Firma wraz ze swoim autorskim narzędziem działa od 2004 roku na rynku, zakres działania obejmuje m. in. zarządzenia projektami tłumaczeniowymi, zarządzanie bazami klientów i podwykonawców, zarządzanie procesem fakturowania, wsparcie działań sprzedażowych, zarządzanie plikami projektowymi. Wspierane są wszystkie działania wymagane przez certyfikat ISO w firmach tłumaczeniowych.
Obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Co najmniej 1,5 roku doświadczenia w tworzeniu stron internetowych
  • Znajomość HTML5, CSS3, JavaScript (ES6+)
  • Znajomość architektury HTTP i REST
  • Umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole :)
  • Dbałość o szczegóły

Dodatkowe atuty:

  • Konto Github z fajnymi, dobrymi projektami ;)
  • Znajomość NPM, Webpack, Gulp
  • Preferowane jest doświadczenie z jednym z frameworków SPA: AngularJS i Angular 2+
  • Znajomość innych języków programowania (Scala, Java)
  • Doświadczenie w testowaniu jednostkowym

Oferujemy:

  • Pracę zdalną bądź możliwość pracy hybrydowej (Kraków)
  • Elastyczne godziny
  • Zatrudnienie na Umowę o Pracę bądź B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Profesjonalne ścieżki rozwoju
  • Pracę wśród fajnych ludzi :)
  • oraz inne!

Obowiązki:

  • Tworzenie aplikacji webowych w środowisku zespołowym, mających na celu wsparcie codziennej pracy w branży tłumaczeniowej
  • Dbanie o funkcjonalność przy jednoczesnym zapewnieniu stabilnej i szybkiej pracy
  • Tworzenie przejrzystego i łatwego w utrzymaniu kodu, wykorzystującego najlepsze praktyki i wzorce

  • Praca Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    45 295
    15 549