Regionalny Przedstawiciel Handlowy
  • Warszawa, i okolice
mazowieckie, Warszawa, i okolice, mazowieckie, Polska
SEMPRE Farby Sp. z o.o.
26. 9. 2024

Sempre Farby producent materiałów dla budownictwa, farb, tynków i systemów ociepleń poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. mazowieckie (okolice Warszawy)

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za realizację wyznaczonych planów sprzedażowych oraz marketingowych
  • przygotowanie ofert i negocjacje handlowe
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie współpracy z dotychczasowymi klientami
  • doradztwo techniczne dla klienta na temat wyrobów
  • udział w targach i szkoleniach produktowych
  • współpraca z architektami oraz konserwatorami zabytków
  • monitorowanie informacji dotyczących rynku i działań konkurencji

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • doświadczenie w branży budowlanej
  • wykształcenie min. średnie
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientem
  • dyspozycyjność, zaangażowanie, samodzielność

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzenia
  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód, laptop, telefon
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • prywatna opieka medyczna

  • Praca mazowieckie
  • Przedstawiciel handlowy Wysokie Mazowieckie
  • Przedstawiciel handlowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836