Regionalny kierownik sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
SsangYong, BAIC, Forthing
5. 10. 2024

Wraz z rozwojem nowej struktury importerskiej kilku marek samochodów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie i koordynowanie sprzedaży samochodów poprzez sieć dealerską
  • Wspieranie i koordynowanie sprzedaży produktów finansowych i ubezpieczeniowych poprzez sieć dealerską
  • Realizacja założonych celów związanych ze sprzedażą w powierzonym obszarze, udział w wyznaczaniu planów sprzedaży dla dealerów
  • Weryfikacja standardów, udział w spotkaniach handlowych podczas regularnych wizyt u dealerów
  • Współtworzenie i wdrażanie działań marketingowych dealerów
  • Realizacja polityki handlowej, kreowanie akcji promocyjnych
  • Inicjowanie działań zmierzających do zwiększenia sprzedaży
  • Wspieranie i motywowanie dealerów w zakresie polityki personalnej
  • Udział w tworzeniu strategii cenowej, produktowej i polityki handlowej marki
  • Monitorowanie rezultatów osiąganych przez podległych dealerów przez KPI
  • Regularne wizyty w salonach dealerskich na założonym obszarze

Oczekiwania wobec kandydata / kandydatki:

  • Doświadczenie na stanowisku kierownika regionalnego w branży handlowej (mile widziane doświadczenie zdobyte w branży motoryzacyjnej)
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • Umiejętności coachingowe
  • Umiejętność tworzenia strategii handlowo - marketingowych
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej i zespołowej
  • Proaktywność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel, Powerpoint)
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność budowania relacji i komunikatywność + zdolności analityczne
  • Zainteresowanie branżą motoryzacyjną
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Prawo jazdy kategorii B

Firma oferuje:

  • Pracę w strukturze importerskiej
  • Ciekawe obowiązki, realny wpływ na rozwój biznesu na rynku polskim
  • System premiowy uzależniony od wyników
  • Współpracę w formie umowy cywilnoprawnej (B2B)
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648