Regionalny Kierownik Sprzedaży
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
MS Sales Support Sp. z o. o.
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem Przedstawiali Handlowych
  • Rozwój kompetencji zespołu
  • Delegowanie zadań i rozliczanie podległego zespołu Handlowców
  • Realizacja wyznaczonych planów zakupowych i odsprzedażowych (w projekcie ETI) na powierzonej grupie klientów hurtowych, sieci lokalnych,
  • Budowa dostępności produktów zgodnie z standardem firmy,
  • Pozyskiwanie do współpracy kolejnych sieci lokalnych na podległym terenie,
  • Podejmowanie działań trade marketingowych związanych z realizacją planu odsprzedażowego,
  • Wdrażanie i realizacja promocji handlowych w sieciach lokalnych i u dystrybutorów,
  • Rozliczanie promocji handlowych u klientów,
  • Monitorowanie i kontrola poziomów stoków magazynowych,
  • Współpraca z siłami sprzedaży dystrybutorów,
  • Treningi i audyty w terenie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowców,
  • Min. 2 letnie doświadczenie w branży FMCG w bezpośredniej współpracy z sieciami lokalnymi i hurtowniami,
  • Doświadczenie w samodzielnym negocjowaniu umów poparte sukcesami,
  • Umiejętność inicjacji nowych rozmów handlowych, łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych,
  • Zorientowanie na cele,
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Szkolenia i programy rozwojowe,
  • Premia uzależniona od wyników,
  • Samochód, laptop i telefon służbowy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • kafeteryjny system benefitów
  • szkolenia i działania rozwojowe

Obszar działania

  • woj. pomorskie – Gdańsk
  • warmińsko-mazurskie - Olsztyn
  • kujawsko-pomorskie – Bydgoszcz i Toruń

MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Pepsi Cola GB, Nestle, Horetx, Bonduelle, Velvet).

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Kierownik Bydgoszcz
  • Kierownik działu personalnego Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 629
    23 889