Regionalny Kierownik Sprzedaży
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Michael Page
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Rekrutujemy dla

Oryginalna firma farmaceutyczna - zasięg globalny.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • Poszerzanie kanałów sprzedaży i pozyskiwania klientów
  • Analiza finansowa i raportowanie
  • Moderowanie współpracy z KOLs

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej
  • Umiejętność kreowania długofalowych relacji z KOLs
  • Inicjatywa w zakresie działań usprawniających funkcjonowanie pracy zespołu
  • Zdolności analitycznego myślenia oraz formułowania wniosków
  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę
  • Benefity pozapłacowe (karta Multisport, ubezpieczenie NNW, opieka medyczna)
  • Premia uzależniona od wyników
  • Niezbędny pakiet narzędzi do pracy (auto, telefon, laptop)
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Elastyczny czas pracy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 011
    23 346