Regionalny Kierownik Sprzedaży – Chłodnictwo Przemysłowe
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie Voivodeship, Polska
FRIZO Sp. z o.o.
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Kielce

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie dobrych relacji z dotychczasowymi partnerami biznesowymi oraz poszukiwanie i budowanie nowych kontaktów z klientami na powierzonym terenie
  • monitorowanie rynku pod kątem nowych inwestycji w powierzonym regionie
  • realizacja planów sprzedażowych i strategii firmy
  • współpraca z biurami projektowymi w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla naszych klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne: HVAC, automatyka, budownictwo lub energetyka
  • doświadczenie handlowe minimum 5 lat we współpracy z zakładami przemysłowymi (mięsnymi, rybnymi, spożywczymi)
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność
  • bardzo dobra znajomość rynku zakładów przemysłu spożywczego
  • komunikatywność
  • kreatywność

To oferujemy

  • pomocny zespół zbudowany z ludzi pełnych pasji i gotowych do dzielenia się wiedzą
  • pełne wsparcie kadry zarządzającej
  • opiekę zdrowotną
  • kartę Multisport
  • dogodną formę zatrudnienia i elastyczne zasady współpracy
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer itp.)
  • samodzielną pracę i ambitne cele do realizacji
  • szkolenia prowadzące do rozwoju zawodowego
  • elastyczny czas pracy, brak dress code, kawa / herbata
  • inicjatywy dobroczynne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Firma FRIZO Sp. z o.o. jest liderem wśród firm zajmujących się projektowaniem, montażem oraz serwisowaniem urządzeń z zakresu chłodnictwa przemysłowego, izolacji termicznych, instalacji grzewczych oraz wentylacji i klimatyzacji. Jako jedyni w kraju dostarczamy ekologiczne rozwiązania chłodnicze w postaci amoniakalnych maszynowni kontenerowych oraz absorpcyjnych układów amoniakalnych.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do FRIZO SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA z siedzibą w: Wiertnicza 108, 02-952 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro@frizo.pl.Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kielce
  • Kierownik Kielce
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kielce
  • Kierownik działu personalnego Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 011
    23 346