Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Optineo
2. 10. 2024

Jesteśmy kameralną firmą rekrutacyjną Direct & Executive Search. Stosujemy szereg zaawansowanych narzędzi i metod służących ocenie kandydatów i optymalizacji procesu rekrutacji. Pracujemy dla wymagających, znanych marek. Od 15 lat z sukcesami prowadzimy rekrutacje na stanowiska specjalistyczne i managerskie, głównie związane z obszarem sales & marketing, media, budownictwo, nowe technologie.

Naszym Klientem jest międzynarodowy producent z branży budowalnej, pochodzący z Europy Zachodniej, który od wielu lat obecny jest na rynkach europejskich i w Polsce. Nasz Klient oferuje unikalne rozwiązania dla konstrukcji betonowych na budowy, jak szalunki, deskowania czy systemy zabezpieczeń przy pracy na wysokościach.

Do swojego oddziału nasz Klient poszukuje obecnie proaktywnych i dynamicznych osób na stanowisko:

  • Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń lub Poznań
  • Obszar działania: województwo kujawsko-pomorskie lub woj. wielkopolskie
  • Raportuje do: Regionalnego Dyrektora Sprzedaży

Cel stanowiska:

Doradztwo techniczne w zakresie szalunków, deskowań oraz systemów zabezpieczeń budowy, sprzedaż rozwiązań na inwestycje budowlane poprzez kontakt z kierownikami budowy na podległym obszarze

Zadania:

  • Monitoring rynku i rozbudowa bazy klientów i inwestycji
  • Nawiązywanie kontaktu z decydentami jak kierownicy projektu, kierownicy budowy
  • Badanie potrzeb klientów
  • Doradztwo techniczne, proponowanie rozwiązań
  • Tworzenie ofert
  • Negocjowanie i zawieranie umów
  • Nadzór nad realizacją umów
  • Utrzymywanie relacji z klientami
  • Raportowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży budowalnej - produktów lub usług dedykowanych dla wykonawców budowlanych
  • Wykształcenie techniczne w zakresie budownictwa lub pokrewne
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Podwyższony dynamizm, proaktywność i przedsiębiorczość
  • Prawo jazdy kat. B

Klient oferuje:

  • Możliwość nauki i rozwoju wewnątrz firmy, w tym liczne szkolenia
  • Pracę w stabilnej firmie z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dwuskładnikowy, motywujący system wynagrodzeń
  • Narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Benefity pozapłacowe jak karta Multisport, opieka medyczna czy szkolenia językowe
  • Dobrą, niekorporacyjną atmosferę pracy

  • Praca Bydgoszcz
  • Redaktor techniczny Bydgoszcz
  • Doradca Bydgoszcz
  • Doradca ubezpieczeniowy Bydgoszcz
  • Doradca finansowy Bydgoszcz
  • Doradca rolniczy Bydgoszcz
  • Doradca inwestycyjny Bydgoszcz
  • Doradca restrukturyzacyjny Bydgoszcz
  • Dyrektor handlowy Bydgoszcz
  • Przedstawiciel handlowy Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116