Regionalny Doradca ds. Techniczno-Handlowych Pompy ciepła Fotowoltaika
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
OZE-CENTRUM SP. Z O.O. sp. z o.o.
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta na podległym terenie;
  • Pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych oraz biznesowych;
  • Odpowiedni dobór usługi dostosowanej do potrzeb klienta;
  • Kontakt z klientem podczas przebiegu inwestycji oraz po jej zakończeniu;
  • Doradztwo Klientom w zakresie rozwiązań energii odnawialnej;
  • Aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy;
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Łatwość w kontaktach interpersonalnych;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz z Klientem;
  • Efektywnego planowania i organizacji pracy własnej;
  • Uczciwości;
  • Determinacja w dążeniu do celu i zaangażowanie;
  • Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży.

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży lub telemarketingu (mile widziane);
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - wysoka podstawa plus korzystne premie prowizyjne bez limitu górnego;
  • Samochód służbowy;
  • Telefon służbowy;
  • Komputer lub tablet z systemem do tworzenia ofert w firmowym CRM;
  • Pracę w zgranym zespole;
  • Przyjazną i otwartą atmosferę;
  • Pełne wsparcie szkoleniowe;
  • Opiekę i pomoc osób doświadczonych z naszej firmy;
  • Niezbędne materiały reklamowe.
  • Umawiane spotkania przez dział wsparcia sprzedaży – nawet 50% spotkań w kalendarzu;
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami;
  • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz grupy na poziom Regionalny Kierownik Sprzedaży.

OZE-CENTRUM to marka firmy która jest dystrybutorem i sprzedaje oraz montuje:

POMPY CIEPŁA producentów: DAIKIN, ATLANTIC, PANASONIC, MIDEA oraz GALMET.

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE z magazynami energii producentów: JA SOLAR, JINKO SOLAR, LONGI SOLAR, SOFAR, FOXEES, SOLAR EDGE.

KLIMATYZACJE firm DAIKIN, HAIER oraz MIDEA.

KOTŁY NA PELLET oraz KOTŁY ZGAZOWUJĄCE DREWNO marek: GALMET, FERROLI oraz lokalnego producenta firmy REJS.

KOTŁY GAZOWE: BERETTA oraz VIESSMANN.

OKNA oraz DRZWI czołowych producentów.

Wykonujemy

PEŁNĄ TERMOMODERNIZACJĘ (wymiana okien, drzwi, docieplenie stropu-ścian zewnętrznych, ogrzewanie podłogowe itp.)

OZE-CENTRUM to grupa profesjonalistów, którzy kierują się mottem firmy:

"ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII SĄ W CENTRUM NASZEJ UWAGI"

Firmę tworzą ludzie – pozytywni, nastawieni na sukces i pełni pasji do tego co robią. Brzmi dobrze, prawda? Jeżeli szukasz miejsca pracy, w którym będziesz doceniany, a praca nie będzie kojarzyła Ci się tylko z przykrym obowiązkiem – zapraszamy do Nas!

W naszych szeregach bardzo cenimy sobie atmosferę pracy oraz radość z jej wykonywania.

  • Praca Gdańsk
  • Redaktor techniczny Gdańsk
  • Doradca Gdańsk
  • Doradca Pruszcz Gdański
  • Doradca Nowy Dwór Gdański
  • Doradca Starogard Gdański
  • Doradca gdański
  • Doradca inwestycyjny Gdańsk
  • Doradca restrukturyzacyjny Gdańsk
  • Doradca finansowy Gdańsk
  • Doradca ubezpieczeniowy Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    162 430
    23 659