Referent / Specjalista w Dziale Nauki i Projektów CM
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU

Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy

zatrudni na stanowisko
referenta / specjalisty

w Dziale Nauki i Projektów Collegium Medicum

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Główne obowiązki:

  • obsługa administracyjno-finansowa projektów o charakterze międzynarodowym,
  • współpraca z pracownikami oraz studentami w ramach obsługiwanych projektów,
  • doradztwo i wsparcie kadry akademickiej w zakresie pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania  na realizację projektów mających na celu umiędzynarodowienie, w tym organizacja spotkań  informacyjnych,
  • przygotowywanie i weryfikacja wniosków projektowych pod kątem formalnym,
  • sporządzanie rejestrów i ewidencji w zakresie przydzielonych zadań,
  • prowadzenie polityki informacyjno – promocyjnej Działu.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, co najmniej na poziomie B2,
  • biegła znajomość obsługi komputera, w tym MS Office,
  • znajomość zasad opracowywania wniosków, kosztów kwalifikowalnych, sprawozdawczości,
  • wysokie zdolności organizacyjne,
  • komunikatywność i otwartość na współpracę,
  • samodzielność, sumienność i dokładność,
  • umiejętność działania pod presją czasu,
  • wysoka kultura osobista.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w przygotowywaniu i/lub realizacji projektów finansowanych ze środków UE,
  • certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego,
  • znajomość środowiska administracyjnego uczelni.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej Uczelni,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i programu opieki medycznej,
  • możliwość skorzystania z pakietu świadczeń socjalnych, m.in.:

    • dofinansowania biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe,
    • dofinansowania do karty Multisport,
    • dofinansowania opłat z tytułu uczęszczania dziecka do żłobka, przedszkola lub innych placówek

      wychowania przedszkolnego,
    • dofinansowania wypoczynku, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży,
    • preferencyjnych pożyczek.

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. kadr i płac Bydgoszcz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bydgoszcz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bydgoszcz
  • Specjalista SEM Bydgoszcz
  • Specjalista SEO Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087