Referent / specjalista w Centrum Kształcenia w Języku Angielskim
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU

Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy

zatrudni na stanowisko
referenta / specjalisty

w Centrum Kształcenia w Języku Angielskim CM UMK

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Główne obowiązki:

  • obsługa administracyjna studentów studiów anglojęzycznych, w tym:
    • prawidłowe prowadzenie teczek studentów,
    • obsługa systemu USOS,
    • nadzór nad płatnościami,

  • współpraca z jednostkami dydaktycznymi i administracyjnymi w zakresie studiów anglojęzycznych,
  • prowadzenie rejestrów i ewidencji,
  • wykonywanie tłumaczeń językowych na potrzeby jednostki.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • komunikatywność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • skrupulatność, terminowość i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Dodatkowym atutem będzie:

  • ukończone studia wyższe i/lub studia podyplomowe na kierunku filologia angielska lub lingwistyka stosowana z j. angielskim,
  • doświadczenie w pracy na uczelni wyższej,
  • doświadczenie w działaniach marketingowych prowadzonych z użyciem wybranych platform społecznościowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej Uczelni,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i programu opieki medycznej,
  • możliwość skorzystania z pakietu świadczeń socjalnych, m.in.:

    • dofinansowania biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe,
    • dofinansowania do karty Multisport,
    • dofinansowania opłat z tytułu uczęszczania dziecka do żłobka, przedszkola lub innych placówek wychowania przedszkolnego,
    • dofinansowania wypoczynku, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży,
    • preferencyjnych pożyczek.

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bydgoszcz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Specjalista SEO Bydgoszcz
  • Specjalista SEM Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836