REFERENT DS. ZAOPATRZENIA
  • Katowice
Katowice, Francuska 20-24, 40-027 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY IM.ANDRZEJA MIELĘCKIEGO ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH
25. 9. 2024
od 4 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
1. Przygotowywanie wniosków przetargowych na dostawy towarów i usługi w oparciu o Ustawę Prawo Zamówień Publicznych.
2. Przygotowywanie dokumentów dotyczących zakupów z art.2 ust.1pkt 1 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych w oparciu o Regulamin Udzielania Zamówień Publicznych w Szpitalu.
3. Realizowanie zamówień na sukcesywne dostawy w ramach zawartych umów z kontrahentami.
4. Opisywanie dokumentów księgowych za dostarczone materiały i usługi.
- Godziny pracy: 7:00-14:35.

Inne wymagania
Wymagane wykształcenie średnie, mile widziane wyższe. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Wymagana znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Mile widziane doświadczenie w zakresie realizacji zamówień na materiały i odczynniki do badań diagnostycznych.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836