Referent ds. Księgowości
  • Radom
Radom, Radom, mazowieckie, Polska
Akademia Handlowa Nauk Stostowanych w Radomiu
5. 10. 2024

Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu jest największą i najszybciej rozwijającą się uczelnią niepubliczną w regionie radomskim.

Misją Akademii Handlowej Nauk Stosowanych jest kreowanie wykwalifikowanej kadry zarządzającej dla potrzeb biznesu, administracji i organizacji społecznych, zdolnej do przygotowywania i wdrażania efektywnych przedsięwzięć gospodarczych.

Uczelnia realizując swoją działalność edukacyjną dąży do wychowania studentów w duchu poszanowania praw człowieka, patriotyzmu, demokracji oraz odpowiedzialności za dobro społeczeństwa i państwa.

Twój zakres obowiązków:

  • dekretowanie, weryfikowanie i księgowanie dokumentów,
  • obsługa studentów w zakresie dotyczącym rozliczeń finansowych z Uczelnią,
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • przygotowanie przelewów bankowych  i księgowanie wyciągów bankowych.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze rachunkowości/finansów,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel,
  • znajomość systemu Streamsoft Prestiż będzie dodatkowym atutem,
  • doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy zadaniowej,
  • odpowiedzialność i samodzielność.

To oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • perspektywę rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy, w zależności od nabywanych kompetencji i zaangażowania.

  • Praca Radom
  • Specjalista ds. telekomunikacji Radom
  • Specjalista ds. PR Radom
  • Specjalista ds. HR Radom
  • Specjalista ds. turystyki Radom
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Radom
  • Specjalista ds. finansów Radom
  • Pracownik ds. administracji Radom
  • Specjalista ds. reklamy Radom
  • Specjalista ds. Sprzedaży Radom
  • Specjalista ds. Zakupów Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713