Referent ds. eksportu
  • Wadowice
Wadowice, Wadowice, Małopolskie, Polska
PONAR Wadowice S.A.
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sporządzanie kompletnej dokumentacji wysyłkowej
  • koordynacja zleceń transportowych
  • wprowadzanie zamówień do systemu
  • nadzór nad realizacją zleceń eksportowych
  • prowadzenie korespondencji handlowej w języku angielskim
  • współpraca z innymi działami w firmie

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (preferowane kierunki ekonomiczne, techniczne lub logistyka)
  • podstawy wiedzy z zakresu sprzedaży i marketingu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym
  • dobra znajomość programów MS Office: Excel, Word, PowerPoint
  • zdolność do szybkiej nauki i pracy
  • kreatywność, otwartość, komunikatywność oraz orientacja na pracę zespołową
  • zdolność analitycznego i logicznego myślenia
  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

OFERUJEMY:
  • zdobywanie praktycznej wiedzy w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku poprzez współpracę z różnymi działami firmy
  • możliwość rozwoju poprzez współpracę z zespołem ekspertów chętnie dzielących się wiedzą
  • możliwość rozwijania umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • szkolenia wewnętrzne
  • dofinansowanie do pakietów sportowych Medicover Sport oraz do posiłków na stołówce zakładowej