Recruitment Specialist with Romanian
  • Elbląg
Elbląg, Elbląg, Województwo warmińsko-mazurskie, Polska
SALES HR
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Naszym klientem jest firma działająca w branży HR

Zakres obowiązków

  • wsparcie firmy od strony administracyjnej
  • publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych za pomocą używanych przez firmę systemów
  • rozmowy z kandydatami w języku rumuńskim, przekazywanie szczegółów oferty
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami

Poszukiwane kompetencje

  • bardzo dobra znajomość języka rumuńskiego (poziom C1) oraz polskiego (komunikatywnie)
  • doświadczenie w pracy - najlepiej obsługa klienta, dział HR, sprzedaż, administracja lub podobne
  • pozytywne nastawienie, uśmiech
  • proaktywność, samodzielność

Oferujemy

  • otwartość na oczekiwania finansowe
  • umowa o pracę
  • hybrydowy tryb pracy
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • kameralną atmosferę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Praca Elbląg
  • Elbląg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210