Recepcjonistka/Asystent Obsługi Klienta
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Gabinet Masażu Venezia
17. 9. 2024

Miejsce pracy:
Gabinet Masażu Venezia – Kazimierz
Nowo otwarty punkt na Kazimierzu, ul. Podbrzezie 6, Kraków
Stanowisko: Recepcjonistka/Asystent Obsługi Klienta
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, pełny etat
Opis stanowiska:
Poszukujemy recepcjonistki/asystenta obsługi klienta, która/który dołączy do naszego zespołu w gabinecie masażu. Do głównych zadań należeć będzie obsługa klientów, zarządzanie rezerwacjami, obsługa serwisu kawowego, prowadzenie social mediów, odbieranie telefonów oraz zarządzanie kalendarzem.
Wymagania: Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (wymagane) Wykształcenie średnie lub wyższe Obsługa komputera, urządzeń biurowych, kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego (wymagana) Komunikatywność, empatia i wysoka kultura osobista Znajomość języka angielskiego będzie dużym atutem
Oferujemy: Stała pensja plus premia Pełny etat, umowa o pracę Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym gabinecie Możliwość rozwoju zawodowego
Termin rozpoczęcia pracy:
Listopad 2024 r.
Zgłoszenia:
Wyślij CV oraz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności na adres: @ z tytułem "Recepcjonistka - Kazimierz".
www.masazvenezia.pl

  • Praca Kraków
  • Recepcjonistka Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Tajemniczy klient Kraków
  • Obsługa hotelowa Kraków
  • Obsługa gastronomii Kraków
  • Asystent Kraków
  • Asystent zarządu Kraków
  • Asystent stomatologiczny Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584