Recepcjonista, kasjer
  • Tarnów, małopolskie
Tarnów
KOBOS SPÓŁKA JAWNA
10. 10. 2024
4300,00

Autoryzowany dealer TOYOTA KOBOS poszukuje do pracy osoby na stanowisko:

Recepcjonista, Kasjer

Miejsce pracy: Zgłobice k. Tarnowa, ul. Krakowska 44.

Opis stanowiska:

  • Realizacja wszelkich zadań związanych z właściwym funkcjonowaniem recepcji
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Obsługa klientów i gości odwiedzających firmę
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Dbanie o sprawny obieg dokumentów
  • Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych
  • Praca również w soboty (w zamioan dzień wolny w tygodniu).

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi kasy fiskalnej
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, Internetu i urządzeń biurowych
  • Wysokie zdolności komunikacyjne, umiejętność profesjonalnej obsługi klienta, wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość, energia i inicjatywa
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kat. B., dyspozycyjność
  • Posiadanie stopnia niepełnosprawności będzie dod. atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) wyłącznie za pomocą formularza rekrutacyjnego na stronie: www.toyota-kobos.pl/rekrutacja. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów realizacji obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

  • Praca Tarnów
  • Kasjer Tarnów Opolski
  • Kasjer Tarnów
  • Kasjer biletowy Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690