Recepcjonista/ka
  • Bukowina Tatrzańska, tatrzański, małopolskie
Bukowina Tatrzańska
Centrum Zatrudnienia WorkGroup
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukuję: Recepcjonisty

Miejsce pracy: Bukowina Tatrzańska

Godziny pracy: 7:00-15:00 / 15:00 – 23:00. Możliwość pracy na pół etatu.

Stawka: 4200 zł netto.

Umowa o pracę / B2B.

Obowiązki:

Otoczenie Gości opieką i informowanie o warunkach pobytu i usługach dodatkowych

Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i e-mailowych

Sprzedaż produktów z oferty punktu gastronomicznego

Wymagania:

Przyjazne usposobienie wobec Gości i współpracowników

Energiczność

Samodzielność i umiejętność pracy w zespole

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Znajomość obsługi komputera

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

Przyjazna atmosfera pracy

Zapewniamy wsparcie i kompleksowe szkolenie bazujące na wieloletnim doświadczeniu w zarządzaniu obiektami hotelarskimi

Pakiet opieki medycznej

Możliwość dofinansowania do karty Multisport

Zapraszam +48 696 041 795.

  • Praca Bukowina Tatrzańska
  • Bukowina Tatrzańska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210