React Developer
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
20. 1. 2022
13000 - 15000 PLN

Dla Naszego Klienta - firmy zatrudniającej niemal 700 osób, działającej na bez mała 20 rynkach Europy, tworzącej urządzenia do inteligentnego zarządzania budynkami, szukamy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomości JavaScript, TypeScript, React
  • Doświadczenia z GIT
  • Znajomości SOLID, DRY
  • Umiejętności posługiwania się językiem angielskim w stopniu pozwalającym na czytanie i tworzenie dokumentacji

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w zakresie testów automatycznych (Jest, React Testing Library)
  • Zainteresowanie UX/UI
  • Znajomość SSR (NextJS, Gatsby)
  • Umiejętność budowania aplikacji typu CRUD w NodeJS
  • Znajomość GraphQL i metodologii Atomic Design

Oferujemy:

  • Pracę przy rozwojowym projekcie, w dużym zespole specjalistów
  • Budżet szkoleniowy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stałe zatrudnienie

Obowiązki:

  • Rozwój aplikacji obsługujących system smart home
  • Współpraca z zespołem UX/UI w celu implementacji nowych funkcjonalności
  • Współprojektowanie API z zespołem backendowym

  • Praca Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    45 295
    15 549